I muži nosí kabelkyByli první, kdo je nosil. V podstatě je objevili a dodnes ty nejlepší navrhují – MUŽI. Bohužel je většina z nich stále zastáncem nevzhledných nadutých kapes. Ještě, aby nebyly naduté, když do nich nacpou své tlusté peněženky, obří chytré mobily, kapesníky, drobné a kdoví co ještě. Přitom by všechny tyto nezbytnosti mohli nosit v nějaké krásné kožené kabelce.

Na počátku všeho byl muž

Již na jeskynních obrázcích ze starověku se objevují siluety mužů, kterým se kolem pasu houpe něco jako kabelka. Už tehdy věděli, že je výhodné mít volné ruce, ale ještě neznali kapsy. I později se kabely, brašny a kabelky objevují v rukách mužů. Pak ale tento trend nějak vymizel a kabelka se stala ryze dámskou záležitostí. Možná bychom ještě mohli zmínit éru tzv. ledvinek v devadesátých letech minulého století, která je naštěstí už minulostí. Některé pestrobarevné modely byly totiž dosti výstřední.

Moderní muž

Kožené boty a pásekDnes máme jedenadvacáté století a v ulicích můžeme potkat dokonale „vystajlované“ muže, za kterými se otáčí nejedna ženská hlava. Moderní účes, perfektně zastřižené fousy, upnutá košile, nažehlené kalhoty s koženým páskem a botami ve stejné barvě kůže. A na rameni? Kabelka. Taktéž sladěná s obuví a opaskem. Tak si mnohé z nás žen představují moderního muže, který o sebe náležitě pečuje a není mu jedno, jak vypadá. Když kabelky eshop tak jedině v e-shopu Kabelkujeme.cz, který má největší výběr kabelek na internetu!

I muži si mohou vybírat

Retro pánská kabelaNa trhu sice není takový výběr pánských kabelek, jako těch dámských, ale vybírat je z čeho. Někdo více upřednostní sportovnější styl, který se hodí i k teniskám. Někdo radši vsadí na eleganci kožené tašky. I k saku bude kožená pánská kabela vypadat skvěle. Hlavní podmínkou je sladění barvy bot a kabelky. Na to prosím nikdy nezapomínejte. No a najdou se i různé netradiční střihy a modely pánských kabelek nebo třeba retro tašky.

Takže pokud stále váháte, co koupit vašemu drahému k narozeninám, poohlédněte se po stylové pánské kabelce.

Foto: kabelkujeme.cz