design kuchyně by měl působit příjemným dojmem

design kuchyně by měl působit příjemným dojmem

Rekonstrukce domácnosti může nabývat mnohých podob. Někdy i malá změna znamená vykročení z nudného stereotypu. Kreativitě a představivosti se dnes meze nekladou, je v podstatě na každém z nás jakou podobu má rodinný dům nebo byt, který nám tvoří zázemí.

Co třeba taková změna v kuchyni? Jak by se vám líbilo, kdybyste kuchyni nastolili zcela novou tvář, neokoukanou a tak trochu v moderních trendech. Jednu z hlavních rolí zcela jistě sehraje hned samotná výmalba kuchyně. Zajímá vás, jak rychle vymalovat kuchyni? Není to nic složitého, v prvé řadě však musíte popřemýšlet o vhodných barvách. Dnes se líbí spíše ty výraznější, i když proti gustu žádný diskutát. Velký boom zažívají pastelové barvy, ať již se jedná o zelenou, modrou, ale třeba i fialovou, růžovou nebo žlutou či oranžovou. Chcete-li jít v moderním stylu, měli byste na stěnách kombinovat dvě nebo v některých případech i tři barvy. Nejčastěji se jedná o dvoubarevnou realizaci, která se může, avšak nemusí kombinovat s klasikou, tedy s bílou.

Buďte trpěliví a nespěchejte

nebojte se výraznějších barev

nebojte se výraznějších barev

Pokud se sami pustíte do malování, sežeňte si nejprve všechny potřebné věci. Jedná se samozřejmě o vhodnou barvu, dále potom štětce nebo válečky. Určitě můžete využít i stříkacích pistolí, které vám výrazně usnadní práci, námahu, a dokonce i čas. Máte-li v kuchyni nějaký nábytek, určitě ho přikryjte ochrannými igelitovými plachtami!

Moderní kuchyně by měla působit klidným dojmem, rozhodně by se nemělo jednat o žádnou divočinu. Výmalba má co promluvit do interiérových prvků, například nábytek a další dekorace musí určitě ladit.

Tipy pro vaši kuchyni hledejte u příbuzných, známých nebo i na internetu. Nikdy se však nenechte vyvést z vašeho vlastního názoru. Doba poskytne mnohé nabídky, vyberete si takové, které vás nejvíce potěší!