Připadá vám váš domov stále stejný, po několika letech fádní a nudný? Tak s tím pojďme něco udělat. Oživení fádnosti, monotónnosti a tmavosti je tou nejjednodušší úpravou, s kterou se v rámci úprav bytu můžete setkat. Stačí jen pár drobností a z vašeho domova se stane nový svět.

imagesVelké množství lidí je v dnešní době nespokojených se svým životem a vede k tomu jedna banální, ale zásadní skutečnost, kterou je náš domov. Řekněme si to narovinu, kdo z nás považuje náš byt či dům (zvláště bydlíte-li v podnájmu) za domov? A kdo svůj byt či dům považuje za krásné místo vhodné k odpočinku, místo, kde by člověk dokázal strávit celý život? V dnešní době je se svým bydlením spokojeno jen malé procento lidí, což vede k zásadním problémům v našem životě. Přitom jen stačí udělat ze svého bytu místo pro vaši duši.

 

Stačí malá změna

Pokud vás netěší vaše šaty, necháte je odložené na dně skříně, dáte je známému nebo je odnesete na charitu. Ale nejste-li spokojeni s domovem, nabízí se vám mnohem snadnější řešení. Stačí totiž malá změna, oživení dekoracemi, novými textiliemi, výmalba vaší oblíbenou barvou atd.

1. Změňte osvětlení

2. Vymalujte siimages

3. Nalepte si kreativní tapety

4. Pořiďte si obraz či plakát

5. Přeskládejte nábytek

 

 Zdroj: sauwa.com, www.albydapress.com