V každé domácnosti se nachází nespočet spotřebičů, pomocníků, doplňků, dekorací, potřeb, ať už těch nezbytných, tak těch, co využíváme jen občas. Postupem času, kdy si bydlení zařizujeme přicházíme na to, co by se nám hodilo a co by nám mohlo usnadnit nějaké práce v domácnosti. Zároveň trh neustále přichází s nejrůznějšími novinkami, které často toužíme mít. Jestliže jste se nyní přestěhovali do svého prvního domova, záhy zjistíte, že toho budete potřebovat opravdu mnoho. Od vybavení do kuchyně, koupelny, přes spotřebiče na úklid i nejrůznější zahradní potřeby.

Vše na jednom místě

Abychom vám usnadnili výběr i nákup potřeb do bytu i na zahrádku, máme pro vás tip na specializovaný internetový obchod www.zahrada-domacnost.cz, kde toho na jednom místě můžete pořídit opravdu hodně. Menu s nabídkou sortimentu je velice široké. Kategorie jsou abecedně seřazeny a můžete zde zakoupit např. elektrické nářadí, domácí spotřebiče, hračky, koše na odpadky a prádlo, potřeby do koupelny a WC, potřeby do kuchyně, mopy a úklidové potřeby, sušáky na prádlo a produkty pečující o prádlo a oděvy, šicí stroje Janome, váhy Soehnle a další.

I sortiment zahradních potřeb je velice rozsáhlý. K dispozici jsou zahradní altány, slunečníky, domky, zahradní grily, hadice, houpačky, nábytek, nářadí, obrubníky, kompostéry, osvětlení, žebříky, sekery, travní osivo, plachty a další potřeby.

rl1

Úklid domácnosti s mnohem menší námahou

Do úklidu se nikomu moc nechce, přesto se mu nevyhneme. Pokud chcete mít doma čisto, je potřeba uklízet pravidelně. Když si však k tomu pořídíte správné pomocníky, budou tyto domácí práce rychlejší a uděláte je s mnohem menší námahou. Hodit se vám může určitě mop, čistič oken, mechanický zametač, čistič koupelen apod. Proto zavítejte do kategorie mopy a úklidové potřeby. Zde naleznete mopy Leifheit, robotický mop Vileda, úklidové nástavce apod. Výhodný je kupříkladu set, který nabízí Čistič oken Leifheit Window Cleaner s podlahovým mopem Clean Twist extra soft M za cenu 2 249 Kč.

Vileda ViRobi robotický mop, cena: 779 Kč /

Vileda ViRobi robotický mop, cena: 779 Kč /

Práce s prádlem je rovněž velice namáhavá, zejména pokud jde o žehlení. Začít můžeme u košů na prádlo. V e-shopu mají opravdu krásné modely, které pojmou mnoho špinavého i čistého prádla a ještě pěkně vypadají. Jestliže nemáte kde sušit prádlo, pak doporučujeme vysoce kvalitní domácí sušáky Leifheit a Vileda. V nabídce nechybí ani zahradní sušáky těchto značek, jež patří mezi nejlepší na trhu. Dále zde pořídíte žehlící prkna od prověřených výrobců, jež vám poskytují maximální kvalitu.

Při nákupech potřeb do domácnosti a na zahradu rozhodně zavítejte do e-shopu www.zahrada-domacnost.cz, neboť se jedná o jeden z největších specializovaných e-shopů pro váš dům, domácnost a zahradu s 8 letou tradicí. 95% zboží je trvale skladem a expedují do 24 hodin. Pakliže si budete chtít zboží osobně prohlédnout nebo vyzvednout, navštívit můžete kamennou prodejnu v Praze 8 – Karlín, 70m od metra FLORENC.