Máme pro vás jednu jedinou otázku, dokážete si představit, že by ložnice mohla být sexy? Říkáte, že ne? A co když vám řekneme, že opak je pravdou. Stačí si jen vybavit ložnici v černých odstínech. Nemusíte se bát, že černá je příliš smuteční. Stačí se jen inspirovat našimi radami.

Všichni dobře víte, že barvy působí na lidskou psychiku a že zrovna černá je považována za barvu depresivní. Na druhou stranu černá je sexy, je odvážná, ambiciózní a v některých zemích je považována za barvu štěstí, nebo ne?

Cocoon_white

Pravidlo proti chladu

Jak jsme již řekli, nemusíte mít strach, že černá ložnice bude příliš chladná. Je jen potřeba dodržovat pár pravidel. Tak zaprvé chladnost černé překonáte pomocí správně zvolených materiálů. Vybírejte tedy materiály hřejivé, které chladnost černé zneutralizují, například kožešiny, ovčí vlnu, atd.

Kombinujte s jinými barvami

Černá ložnice nemůže být celá jen a jen v černé. Je potřeba ji nějak vhodně nakombinovat i s jinými a živějšími barvami. Hezká je například kombinace černé a fialové (pozor může jít o chladně jedovatou kombinaci), černé a červené (pozor může být příliš agresivní a provokativní), černé a žluté či černé a růžové. Klasikou je černo bílá.