Tradiční postele vás nudí, sháníte postel, která by vás odnesla do říše snů a dopřála vám ten nejkrásnější a nejpohodlnější spánek? Pak pro vás může být řešením vodní postel. Pokud se však bojíte, že by mohla prasknout a voda by z ní mohla vytéct, pak pro vás může být řešením postel závěsná.

Barvy v bytě

Všichni, co máte problémy se spánkem, nyní zbystřete. Ptáte se proč? Protože my vám přinášíme designovou a stylovou odpověď na to, jak váš problém vyřešit s grácií a vkusem. Prostě a jednoduše přemýšlejte nad pořízením kvalitní postele s ještě kvalitnější matrací.

Jednou z takových kvalitních možností je i závěsná postel. Je to v podstatě kombinace postele klasické a houpací sítě. Houpavý pohyb závěsné postele člověka ukolébá a odnese ho do říše snů.

Při volbě závěsné postele máte mnoho možností. Volit můžete podle vkusu, vašeho stylu a vašeho interiéru. Postele můžete sladit do jakéhokoli interiérového stylu, velmi sluší designu industriálního stylu, Provensálského, ale také skandinávského stylu.

Závěsná postel je vhodná i pro děti. V podstatě není nijak nebezpečná. Zkrátka a řečeno, jediný rozdíl mezi ní a obyčejnou postelí totiž je, že závěsná postel nemá nohy, ale je zavěšena na lanech.