Hledáte báječně ladící a dokonale vypadající barevnou kombinaci pro příští rok? Pak vyzkoušejte kombinaci modré a bílé. Tyto dvě barvičky navodí dokonalou rovnováhu interiéru a vytvoří téměř neskutečně působivý design interiéru. My se dnes podíváme na to, jak může vypadat obývací pokoj laděný do této hvězdné kombinace.

Modro bílý obývací pokoj bude působit skvělým dojmem, budete se vám v něm báječně relaxovat, neboť pokoj v takovémto barevném provedení bude vyzařovat uklidňující prvky. Pokud se tedy rozhodnete zvolit tuto kombinaci modrého moře s bílou pěnou, pak barvy aplikujte s ohledem na zbývající dekorace v místnosti. Tak například, chcete-li volit modro bílou kombinaci v podobě modré podlahy, bílých stěn a modrých textilií, měli byste se možná vyhnout například fialovým doplňkům.

chicathome.co.uk

Jakou modrou zvolit?

Podstatným bodem zařizování v modro bílé kombinaci je volba odstínu modré. Jistě se ptáte, jaký odstín modré je vhodný pro váš interiér. Určitě se vyhněte chladným modrým odstínům, tedy co se týče výmalby. Pokud zvolíte tmavě modrou pro doplňky, není problém. Možností také je vymalovat modrou barvou jen jednu stěnu v pokoji, tím pádem můžete zvolit i tmavší odstíny.