Se sečením trávníku musíte počítat poměrně dlouhou dobu, od jara až do podzimu. Chcete-li mít zahradu udržovanou, zabere vám to spoustu času. Pokud ho nemáte, případně ho chcete trávit jiným způsobem, nevěste hlavu. Pořídíte-li si robotickou sekačku Honda Miimo, odpadne vám spousta starostí a námahy.

S robotickou sekačkou si na zahradě odpočinete /

S robotickou sekačkou si na zahradě odpočinete /

Automatická sekačka vás spolehlivě zastoupí. Jedná se o moderního pomocníka, kterého si brzy oblíbíte. Honda Miimo s sebou přináší množství předností. Robotická sekačka Honda je extrémně tichý stroj, může pracovat i v noci, nevadí mu ani chladno, déštivé počasí či vítr. Posekaná tráva zůstává na zemi v podobě velmi jemného mulče, díky naprogramované pravidelnosti sečení je tráva vždy nízká. Honda Miimo se nehodí na sečení přerostlých trávníků.

Pomocník i pro vaši zahradu

Robotické sekačky Honda Miimo se pohybují na přesně vymezeném prostoru. Ten je ohraničen speciálním drátkem, který je schovaný pod drnem trávníku. Tímto způsobem je zaručeno, že sekačka nemůže opustit prostor zahrady, případně posekat okrasné rostliny nebo se pohybovat v místech, kde si to nepřejete.

Automatické sekačky disponují vysokou mírou bezpečnosti. Při jakémkoliv kontaktu s překážkou se okamžitě zastaví a přestanou sekat, totéž platí, i pokud by byla sekačka nadzvednuta. Navíc konce nožů končí daleko od plastového těla sekačky, nemůže se stát, že by došlo ke zranění.

Honda Miimo je vybavena alarmem s pinem a GPS signálem, lze jí ovládat i na dálku. Další výhodou je výkonný motor a kvalitní trakce.  Automatická sekačka nemá problém s pojezdem ani na šikmých plochách, hodí se do členitých zahrad. Výkonná baterie umožňuje práci až devadesát minut, je-li sekačka vybitá, dojede si sama do docku!