Posuvné dveře dodají interiérovým prostorám nových rozměrů /

Posuvné dveře dodají interiérovým prostorám nových rozměrů /

Dveře patří mezi základní prvky naprosté většiny domácností. Nikoho tak nemůže překvapit, že i u nich se setkáváme s požadavkem na co nejvyšší kvalitu, která by však měla být vyvážena i stylovým provedením. Ukazuje se, že nám stále více není jedno, co doma máme, jaké je vybavení našeho bytu po stránce designových trendů. Jinými slovy tedy nejsou dveře jako dveře. Jsou mezi nimi totiž obrovské rozdíly a to ať již ve vzhledu, tak i v materiálu, ze kterého jsou vyrobeny.

Velký boom zažívají posuvné dveře

Možná jste si všimli, že v posledních letech zažívají opravdu obrovský boom posuvné dveře. Proč jsou tak oblíbené? V prvé řadě se jedná o něco, co není žádným stereotypem, jsou tedy neokoukané a působí komfortním dojmem. Posuvné dveře také šetří místo, budou se tedy hodit i do menších interiérových prostorů. Líbí se všem, tak proč si je nepořídit? Posuvné dveře do pouzdra můžete vybírat z mnohých typových provedení. Kromě rozměrů se zaměříte i na materiál, či povrchovou úpravu. Je zřejmé, že do každého interiéru se budou hodit jiné posuvné dveře, musí zkrátka ladit s ostatními bytovými prvky a dekorací. Při koupi posuvných dveří se určitě obraťte na odborníky, nebudete litovat ani po stránce účelnosti, ale ani po stránce případného servisu!

Obložkové dveře a zárubně

Obložkové dveře vypadají velmi stylově /

Obložkové dveře vypadají velmi stylově /

Dalším trendem, který určuje směr v problematice dveří, jsou potom obložkové dveře. Doporučíme vám obložkové dveře a zárubně značky Vasco. Buďte si jisti, že při jejich koupi neprohloupíte. Jaká pozitiva vám kvalitní obložkové dveře a zárubně přinesou? Jedná se především o elegantní vzhled a precizní provedení do posledního detailu. Samozřejmostí jsou zabroušené hrany a výběr z mnohých variabilních typů. Zkrátka naprosto každý, ať již má jakýkoliv vkus a představu, si přijde na své. Obložkové dveře a zárubně našly své nezastupitelné místo v mnoha rodinných domech a bytech, i ony jim totiž dodávají co do komfortnosti!

Není třeba obava z vysokých cen

Množství lidí se zcela zbytečně při inovaci vnitřních prostorů bydlení obává toho, že si příliš zaplatí. Není tak bohužel žádnou výjimkou, že raději zůstanou při stereotypu a rychle zapomenou na vysněné změny. Avšak pozor, pokud se rozhodnete změnit interiérové dveře, buďte naprosto klidní! Interiérové dveře levně? Ano, je to tak, pokud víte, kde vybírat, ušetříte! Takže se můžete třeba ihned pustit do realizace, kterou oceníte vy, i nejedna návštěva, která vám bude tiše závidět!

Foto: Grimax.cz