Interiérové dveře o vás dokáží prozradit více, než byste si sami mysleli. Odráží se v nich nejen váš životní styl, ale také váš smysl pro detail a kreativní duch. Splnit vaše představy a přání o interiérových dveřích do bytu či rodinného domu jsou připraveni odborníci ve svém oboru ze společnosti SOLODOOR.

Zaručená kvalita všech produktů

Firma SOLODOOR působí na českém trhu již od roku 1997, zkušenosti z oboru však nabírá i v jiných zemích Evropy, do kterých expanduje. V jejím portfoliu najdete nejen klasické dřevěné dveře, ale také prosklené či posuvné. Samozřejmostí jsou pak zárubně, jenž jsou neodmyslitelnou a důležitou součástí vašich dveří.

dvere1

Všechny dveře je navíc možné pořídit v několika různých modelech a provedeních. Samozřejmostí jsou pak speciální interiérové dveře, jejichž bezchybnou funkčnost zaručují potřebné certifikáty, které firma vlastní.

Jednoduchá vizualizace

Ať už si vyberete jakékoli dveře, které SOLODOOR nabízí, můžete se podívat, jak budou vypadat v interiéru. Společnost tak svým klientům poskytuje jedinečnou příležitost jak si ověřit, zda budou nové dveře barevně ladit s ostatním nábytkem v místnosti či s tapetami, ještě před tím, než se pro určitý typ, materiál a barvu dveří rozhodne. Využití jednoduchého nástroje vizualizací vám tak může pomoct předejít spoustě nepříjemných situací, které by mohly vzniknout při montáži nových dveří do interiéru.

Profesionální poradenství a stoprocentní kvalita

Jestliže je pro vás výběr vašich nových dveří důležitý, obraťte se na profesionální odborníky ze společnosti SOLODOOR, která se neustále rozvíjí a nabízí nová řešení. Ať už potřebujete poradit nebo máte jasnou představu, experti z oboru vám vždy usnadní vaši cestu za dokonalým interiérem.