V dnešní době se stále častěji setkáváme s požadavkem na zateplení nebo dokonce kompletní revitalizaci domu. Není se čemu divit, tato modernizace s sebou přinese mnoho výhod. Velmi důležité je ale vědět, na koho se při podobných poptávkách obrátit. Určitě nelze všechny společnosti, které zateplení domu provádějí, „házet do jednoho pytle“, jsou mezi nimi totiž kolikrát až propastné rozdíly.

Pro realizaci zateplení a revitalizace se obracejte na odborníky /

Pro realizaci zateplení a revitalizace se obracejte na odborníky /

Dnešním doporučením bude společnost JUMAR s.r.o. – jedná se o odborníky v oboru, kteří patří mezi nejzkušenější stavební firmy na našem trhu vůbec, v oblasti se pohybují již od roku 1999.

Revitalizace prodlouží životnost a zajistí další výhody

Revitalizace panelových domů lze chápat jako komplexní souhrn prvků, jejíchž provedení vede k prodloužení životnosti, vylepšení ekonomické stránky provozu, snížení nákladů za vytápění a celkovému zlepšení komfortu bydlení. Je to investice, která se vám několikanásobně vrátí.

Mezi nejčastější rekonstrukční práce na panelových domech však jednoznačně patří zateplování fasád. Jedná se, pro odborníky, o poměrně jednoduchou práci, která však přináší vysokou efektivitu.

Ve všech případech se vyplatí nic nepodceňovat. Měla by být zajištěna kvalitní práce na úrovni profesionality. Samozřejmostí je požadavek na patřičné materiální a technické vybavení společnosti. Navštívíte-li internetové stránky společnosti JUMAR s.r.o., můžete se dozvědět více o nejrůznějších činnostech, které nabízí, pročíst si případně jejich reference. Máte-li konkrétní požadavek nebo dotaz, neváhejte se zeptat. Společnými silami zcela jistě naleznete nejlepší řešení i pro váš případ.

Revitalizace panelových domů a zateplování fasád jsou postupy, které zlepšují kvalitu bydlení. Pokud vám není jedno, v jakém je váš dům stavu, máte rozhodně o čem přemýšlet. K velkým změnám k lepšímu stačí kolikrát opravdu málo!