Řešíte zastřešení bazénu, zastřešení pergoly, zastřešení vstupního prostoru do rodinného domu, zastřešení terasy či zastřešení stání pro auto? Potom jste si zajisté položili spoustu otázek a zvažujete, jaké provedení a jaké materiály poskytnou maximální přínos. Je z čeho vybírat, ne všechny postupy se ale budou hodit pro jakýkoliv typ zastřešení a stejné to bude i s konkrétními materiály. Pojďte se inspirovat, jak je možné zastřešení vyřešit!

foto/zdroj: ALBIXON a.s.

foto/zdroj: ALBIXON a.s.

Při zastřešení pergoly, terasy nebo vstupních dveří do domu lze využít například šindelových střešních krytin. Jejich výhodou je, že jsou k dispozici v široké paletě variací. Lišit se mohou velikostí, tvarem a rovněž i barevným provedením. Šindel potřebuje nosnou konstrukci, obvykle dřevěného provedení, na kterou je ho možno následně nalepit.

Potřebujete-li zastřešit stání pro auto, máte opět mnoho možností. Zde lze využít i jednoduchého postupu, kdy na základní, tyčkovou konstrukci přetáhnete krycí plachtu.

Zastřešení zahradních bazénů

Velký boom zažívají zahradní bazény. Chcete-li si nejen prodloužit koupací sezonu, ale zajistit také bezpečnost a čistotu vody, vyplatí se i zde zvážit realizaci vhodného zastřešení bazénu. Doporučíme využít nabídky zastřešení Albixon, které se vám může doslova přizpůsobit na míru!

Zastřešení Albixon se zavděčí naprosto každému. Preferujete-li cenově dostupné zastřešení, podívejte se na variantu Klasik. Pokud se vám líbí oblé hrany, bude nejvhodnějším řešením typ zastřešení Dallas. Symbolem komfortu a luxusu je bazénové zastřešení Casablanca. Požadavek na vysoké zastřešení bazénu hravě splní variace Monaco.

Na zastřešení bazénů, ale nejen bazénů, nýbrž i stání pro automobily, při realizaci zastřešení teras nebo pergol, se s oblibou využívá nejrůznějších polykarbonátů. Ty s sebou přináší mnoho pozitiv. Jedná se především o stylové řešení za přijatelnou pořizovací cenu. Další výhodou je vysoká variabilita a životnost. Polykarbonát nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Ať již řešíte zastřešení jakéhokoliv venkovního prostoru, můžete zavítat na web www.albixon.cz, kde lze konkrétní zastřešení přímo objednat!