betonové ploty jsou stále rozšířenější

betonové ploty jsou stále rozšířenější

Plot má být estetickým doplňkem každého domu. Jistě, když už ho máme, měl by také plnit funkci ochrannou, aby vám každý zaběhnutý pes nechodil dělat loužičky nebo ještě něco horšího před dveře a nezvaní návštěvníci věděli, že skutečně nejsou zvaní. Nicméně vzhled plotu je velmi důležitý. Když už si necháte dělat plot, předpokládáte zajisté, že jej budete mít pěknou řádku let. Přece se celé ty roky nebudete dívat na plot, který se vám nelíbí? Betonové ploty jsou způsob, jak mít zároveň okrasný i praktický plot.

Betonové ploty jsou díky své konstrukci, která je založena na velmi kvalitním a stálém betonu, maximálně stabilní, odolné a pevné ploty. Navzdory tomu, že jsou betonové ploty tvořeny betonem, nepůsobí ani zdaleka mohutným dojmem. Betonové ploty jsou velice elegantním řešením pro každý dům. Nevěříte? Navštivte v tom případě Betonovéploty.net, kde naleznete celou řadu různých realizací betonových plotů, můžete si prohlédnout fotogalerii plotů a přesvědčit se, že betonové ploty ozdobí každý dům. Je to tím, že jsou betonové ploty designově do detailů propracované.

K dispozici je na výběr velké množství různých dekorů a betonový plot si můžete objednat v mnoha dostupných barvách. Celkový dojem závisí také na tvaru celého plotu. Betonové ploty se vyrábí rovné, zaoblené, zakončené okrasnou mřížkou nebo také dřevěnými latěmi, které mají za úkol betonový plot zjemnit a opticky odlehčit. Použitím dvou různých materiálů vzniká velmi zajímavý plot. Donedávna byly betonové ploty designové pouze z jedné strany, přičemž druhá strana byla pouze hladká. Nyní však byla vyvinuta nová technologie pro výrobu betonových plotů, která umožnila, aby se začaly vyrábět oboustranné betonové ploty. Můžete si tedy nyní vybrat také betonové ploty s atraktivním dekorem z obou stran, neváhejte a nechte si instalovat i vy okrasný betonový plot na míru.