Každá žena má své království /

Každá žena má své království /

Dekorací každé ženy jsou bezpochyby šperky. Nemusí to být nutně zlato, stříbro a diamanty. Dnes bude řeč o cenově dostupné a oblíbené bižuterii. Musím podotknout, že žena sama o sobě je největší šperk! Ženy a šperky od nepaměti patřily k sobě. Bižuterie je cenově přijatelná a proto můžete vlastnit, hned několik zajímavých kousků, které můžete libovolně nosit podle toho, jak se vám to zrovna hodí. Bižuterie se vyrábí jak pro denní použití tak svatební, společenská, párty a jiné události. Naleznete kousky ryze romantické, barevné, decentní, moderní, elegantní a dynamické. Lze si vybírat opravdu z nepřeberného množství výrobků od náušnic, čelenek, řetízků a náramků. Mým osobním favoritem je Italská bižuterie Gioelli Magu. Sama jsem majitelkou několika kousků této úžasné bižuterie, která v sobě snoubí Italský šmrnc a eleganci. Líbí se mi, že majitelka těchto originálních kousků do nich vkládá kus sebe sama. Je to velmi nápaditá a nadčasová bižuterie.

Bižuterie je jistě součástí i vašeho bydlení /

Bižuterie je jistě součástí i vašeho bydlení /

Bižuterie není pouze pro mladé slečny, ačkoliv by se tak mohlo zdát ale pro její originalitu a příznivou cenu se stala velmi populární i mezi ženami středního a vyššího věku. Bižuterii lze vyrobit na zakázku a můžete tak překvapit i své známé krásným dárkem. Tento druh ruční práce pokročil od navlékání a proplétání korálků ke složitějším technologiím a nákup takových titěrných a barevných věciček musí být jako ocitnout se uprostřed oceánu. Osobně zbožňuji ruční práci, proto obdivuji trpělivost a zároveň kreativitu lidí, vyrábějících bižuterii.

Než si vyberete ten správný šperk z řady stříbra, zlata, nebo bižuterie, měly byste vědět milé dámy, že se vybírají podle typu obličeje. Pro hranatý typ obličeje se doporučují větší kruhy, dlouhé kapkovité a srdcovité tvary. Pro obličej oválný se doporučují zachovat tvary oválné. Je to jemně vyhlížející typ obličeje. Náhrdelníky se hodí spíš kratších délek. Kulatý obličej potřebuje opticky zúžit, proto se hodí delší visací náušnice a rovněž delší náhrdelníky. Trojúhelníkový tvar obličeje krásně zjemní kulatější a oválnější tvary. Doporučují se kratší náhrdelníky i náušnice.