Moderní bydlení má mnoho podob. Každý si může splnit svůj sen. Tak například montované domy – tato oblast zažívá zvýšený boom a není se čemu divit. Jedná se totiž o nízkoenergetické stavby v podobě rodinných domů, bytových domů, nástaveb i prostorů pro komerční využití, které nejen ušetří spoustu výdajů, spojených s energiemi, ale přizpůsobí se vám i po stránce designu.

Montované dřevostavby se líbí /

Montované dřevostavby se líbí /

Montované domy jsou oblíbeným řešením, které vede k rychlému, modernímu a kvalitnímu bydlení. Při poptávce po realizaci je dobré vědět, na koho se obrátit. Vyplatí se spolupráce s odborníky. Zavítáte-li na web společnosti ALFAHAUS, s.r.o., rozhodně neuděláte chybu.

ALFAHAUS, s.r.o. se specializuje na výrobu nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Základem je vždy individuální přístup s nejvyšší mírou profesionality. Montované dřevostavby jsou realizovány na bázi lehké prefabrikace dřeva. Takové dřevostavby se následně vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi.

Projektové domy s možností úprav

Novinkou společnosti ALFAHAUS, s.r.o. jsou projektové domy – v řadě Ekonomy a Klasik. Několik základních podob domů lze samozřejmě kdykoliv individuálně upravit – podívejte se, jestli vás nějaký projekt neosloví!

Obrovskou výhodou nízkoenergetických domů je vyvážení pořizovací ceny a efektivity. V praxi to znamená, že za přijatelnou cenu získáte zázemí, jehož investice se vám velmi rychle vrátí. Stačí se podívat kolem sebe a zjistíte, že dřevostaveb přibývá, jako hub po dešti, proč asi?

Nízkoenergetické domy s sebou přináší množství pozitiv. Toužíte-li po spojení moderních stylů, nízkých nákladů za elektřinu a plyn a rychlé výstavby, jsou dřevostavby ideálním řešením i pro vás a je celkem jedno, jestli představujete mladý pár nebo patříte do střední věkové skupiny a máte již i početnější rodinu!