Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se tolik lidí zajímá o aktuální nabídku bydlení v Praze? Je to zřejmě tím, že naše hlavní město nabídne vskutku celou řadu možností a výhod. Ať již se jedná o pracovní stránku věci, nebo například možnosti zábavního vyžití. Přece jen však dnešní člověk je poměrně náročný, nespokojí se naprosto s čímkoliv. Má určitou představu, za kterou si pevně kráčí. Jsou mezi námi i takoví, kteří vyhledávají moderní a luxusní bydlení nejen v Praze. A právě ti mají opravdu velké možnosti. Dnes se zaměříme na projekty Bella Vita a Dlouhý Palác!

Bella Vita aneb nebude vám nic chybět

Bella Vita vás nezklame /

Bella Vita vás nezklame /

Areál a komplex Bella Vita vznikl přestavbou viniční usedlosti ze 17. století. Jedná se tak o jakousi modernu, která je zaměřena nejen na obytné prostory. Součástí jsou totiž i místa určená pro komerční využití. Bella Vita nabídne aktuálně 15 bytů nejrůznějších velikostí. Jak již bylo řečeno, v takovémto bydlení vám nebude opravdu vůbec nic chybět. Bude o vás totiž postaráno skutečně po všech stránkách. Samozřejmostí jsou moderní styly jak interiérových, tak i exteriérových prostorů. Nechybí ani nejmodernější vybavení a technologie. Velký důraz je kladen i na bezpečnost. K mání je kryté parkoviště a velkou výhodou je dobré strategické umístění komplexu, který poskytuje snadnou dostupnost snad do jakékoliv části velkoměsta.

Palác Dlouhá na Starém městě nezklame

Nejen vnitřní prostory Paláce Dlouhá vás okouzlí /

Nejen vnitřní prostory Paláce Dlouhá vás okouzlí /

Dalším tipem k bezstarostnému a spokojenému bydlení v Praze je potom Palác Dlouhá na Starém městě. Jedná se o zajímavý developerský projekt s 46 bytovými jednotkami, který vznikl spojením moderních vymožeností spolu s historickou tváří minulosti. Bydlení v Paláci Dlouhá se vyznačuje spoustou světla a nádherným výhledem. Tedy místo jako stvořené pro komfortní život vás a celé vaší rodiny jakékoliv věkové generace.

Jak vidět, luxusní bydlení v Praze s sebou dnes přináší celou řádku pozitiv. Nastěhovat a přesvědčit se můžete i vy, co vám v tom brání?