Kvalitní garážová vrata jsou nezbytností pro každou garáž. Pravda je ale taková, že mnohdy vidíme i u novostaveb zastaralé modely, které jsou ovládány ručně. Je to škoda, protože moderní garážová vrata nabízejí maximální komfort a skvělý design. Váš dům bude s takto vybavenou garáží vypadat mnohem lépe. Sázkou na vysoce kvalitní vrata je nákup u společnosti Univers. Ta má s prodejem tohoto sortimentu více než 25 let zkušeností a řadí se tak mezi největší firmy prodávající garážová vrata v České republice. Za rok jich prodá více než 1 000. Představme si tedy modely, které tato firma prodává.

Nejoblíbenější sekční garážová vrata

Vyberte si nejvhodnější garážová vrata /

Vyberte si nejvhodnější garážová vrata /

Nejvíce oblíbená jsou vrata, která se vyznačují několika sekcemi. Například sekční garážová vrata Plzeň prostřednictvím společnosti Univers nabízí velmi zajímavé dekory. Nejčastěji volená jsou pravděpodobně vrata s hladkým povrchem. Výjimkou není ani drážka a neotřele vypadají kazety vylisované přímo na povrchu vrat. Moc hezky mohou vypadat i jednotlivé barevné varianty. U značky Univers si můžete vybrat z mnoha barevných provedení. Celkem 6 je jich základních v ceně vrat. Za další je třeba připlatit 9 % z celkové ceny vrat.

Porovnání cen se vyplatí

Velmi důležité je při výběru konkrétního modelu srovnání u několika výrobců a také konkrétních typů. Garážová vrata porovnání cen nabídnou v obou případech. V tom prvním se společnost Univers Tech s.r.o. umístí na předních pozicích. V druhém případě je vhodně porovnat sekční a rolovací typy. I tady se cena může značně lišit.

Stylová a funkční průmyslová vrata

Pro provozy a soukromé firmy jsou již zapotřebí průmyslová sekční vrata, která nabídnou dostatečný komfort. Jejich rozměry budou pochopitelně mnohem větší. Obsahovat mohou i průhledné dílce anebo menší integrované dveře přímo v sekčních vratech.