Bydlíte pouze s partnerem nebo mají vaše děti vlastní pokojíček a vy tak máte se svou drahou polovičkou ložnici jen pro sebe? Pak čtěte dál, v tomto článku se dozvíte, jak by měla vypadat ložnice, kterou obydluje dvojice. Vždyť ložnice by měla být intimním místečkem, které by mělo vypadat něžně. A hlavně abyste se vyspali a příjemně pomilovali.

Bydlet ve dvojici je někdy snadné a někdy zase náročné. Hlavní ale je nezapomínat, že žijete spolu, máte svůj vlastní a společný životní prostor a toho byste měli využít. Vytvořte si ze své společné ložnice místo snů, ve kterém se vám bude krásně usínat i probouzet vedle sebe. Jak na to?

Barvy v bytě

Nábytek zútulní

Možná si to nemyslíte, nebo by vás to spíše ani nenapadlo, ale nábytek dokáže místnost zútulnit. Je tedy ve všech ohledech důležitým krokem při vybavování místnosti. A zrovna dřevěný nábytek dodá vaší ložnici konejšivý nádech, vyzření pohlazení a spočinutí v měkkých peřinách. Správně zvolené dřevo často působí měkce a lákavě, jako by byl nábytek vyřezán z čerstvého másla, nikoli dřeva.

Pořídit si můžete jednotlivé kusy, nebo celou ložnicovou sadu, která se vám vyplatí, a to nejen finančně, ale také designově, neboť jednotlivé kusy nábytku si budou vzájemně odpovídat.

dovemill.co.uk

Takový nábytek dodá vaší intimní místnůstce, do které můžete vstoupit jen vy dva, nádech měkkosti a jemnosti ženiny pokožky a zároveň ostře řezaných rysů muže. To však nic nemění na tom, že můžete zvolit nábytek i z jiných materiálů.