polštářekTextil je něco, s čím se setkáváme dnes a denně. Bez něj bychom neměli doma útulno a chodili bychom nazí. Textil je vlastně souhrnné označení, pro výrobky z textilu, které slouží jednak k úpravě obytných prostor, ale také odívání. Nicméně i textil si zaslouží velkou pozornost, protože pokud bychom ho nijak nezdobili, byla by to celkem nuda. O tom, že je textil praktický a nezbytný nemusíme vést dlouhé diskuze, ale to, co ho činí zajímavým, jsou barvy a vzory. Textil se dá ozdobit mnoha způsoby. Je nejvyšší čas nakousnout metodu zdobení fototextil. Ten se dá využít jak na trička tak polštáře, které ozdobí váš byt.

Foto-potisk na tričko i polštář

Zdobit textil se dá různě. Jak s použitím barev, různých vzorů a motivů tak i potisk. Těch existuje celá škála. Určitě už jste zažili situaci, kdy stojíte v obchodním domě a vybíráte tričko, které se vám bude na první pohled líbit, a mnozí z nás dokonce přemýšlí nad tím, zda se bude líbit druhým? Což je ostatně velká chyba, ale to by bylo jiné téma. Stejné je to s textilem do domácnosti. Bude se mi ten závěs hodit k potahům na gauči? No jo, ale co ten kobereček? Zkrátka textil je pořád textil, ale to, co rozhoduje o tom, zda si daný výrobek koupíme, jsou barvy, vzory, ale samozřejmě i kvalitní materiál. Ten musí být příjemný na dotek a splňovat určité požadavky na údržbu.

Potisk dle vlastního výběru

V dnešní době se nabízí možnost, že si potisk na tričko či polštář vymyslíte sami. Pak nemusíme až tak moc přemýšletpolštář s potiskem nad tím, zda vzory na polštáři budou ladit se zbytkem vybavení v domácnosti. Ono totiž polštář s fotografií nikoho neurazí a ladit bude vždy a všude. Navíc to bude pravděpodobně první věc, které si všimne každý, kdo do místnosti vstoupí. Polštářek, ze kterého se na celé kolo, jako sluníčko usmívá vaše dítě, bude ta nejkrásnější textilní ozdoba v bytě. Polštáře s potiskem právem patří mezi nejzajímavější ozdobu každé místnosti. Ať už je máte v obýváku na gauči nebo zdobí postel v ložnici či dětském pokojíčku.

Obrázek: www.foto-darek.cz