Rozhodli jste se oživit váš příbytek domácím barem, u kterého budete trávit příjemné chvíle s vaší polovičkou? Anebo jej chcete proto, že se tu a tam sejdete s partou přátel a večírky končí u vás doma? Možná už bar máte a hledáte způsoby, jak je vzhledově pozměnit, aniž byste museli dělat velké stavební úpravy? Důvodů může být mnoho, v každém případě vám ale přijdou vhod kvalitní barové židle do kuchyně, které vás svým vzhledem nadchnou. Že nevíte, kde je hledat? Rozhodně na webových stránkách Hawaj.cz.

Krásné a jednouché kovové barové židle

barove-zidle-3833Jak se říká, v jednoduchosti je krása. Toho jsou důkazem i kovové barové židle. Skvěle se hodí do moderních interiérů stejně tak, jako do útulně, přírodně orientovaných. Díky rozmanitě vyrobeným sedátkům si můžete hravě vybrat barevný nebo tvarově originální typ, který ač je jednoduchý, působí neotřelým dojmem. Stejně tak můžete zvolit varianty s opěrkou, nebo bez, záleží na vás, jakému sezení dáváte ve chvílích volna přednost.

Snadná údržba plastových barových židlí

Ať chceme, nebo ne, časem se každý povrch ušpiní. U baru navíc hrozí větší nebezpečí znečištění červeným vínem nebo jiným nápojem, který barví. Koženku snadno utřete, řešením jsou i plastové barové židle. Jejich sedátka jsou tvarově propracovaná, nabízí dost místa a jsou výškově nastavitelná. Stabilita, pevnost, jednoduché čištění i montáž, kterou zvládne nejen muž, ale i žena, je předem zajištěna.

Zvolit můžete např. výrazné druhy v červeném nebo zeleném provedení, do jakýchkoli barevně oděných prostorů skvěle padnou bílé židle.

Díky pochromovaným nohám židlí jsou tyto modely elegantní i sváteční zároveň, nepůsobí rušivě, a přesto jsou, dá se říct dominantní. Chcete-li barové židle, které se budou líbit nejen vám, ale i vašim přátelům či rodině, hledejte na Hawaj.cz. Budete potěšeni nízkými cenami a velkou rozličností nabízeného sortimentu.