Stylové obklady zkomfortní bydlení /

Stylové obklady zkomfortní bydlení /

Obklady na stěny, a to ať již ty interiérové, nebo i venkovní, zažívají v poslední době vskutku obrovský boom. O tom, že se líbí, svědčí jejich nabídka, která s přehledem uspokojí zájem i těch náročnějších z vás. Obklady na stěnu působí elegantním, mnohdy až komfortním dojmem. Do našich rodinných domů a bytů vdechují kouzlo jedinečnosti a vypuzují každodenní stereotyp obyčejných prázdných stěn! Vcelku velmi snadno si tak můžete proměnit tvář interiéru k nepoznání. Určitě přijdou vhod i další dekorace na stěnu, které ještě více přispějí k příjemné změně!

Přírodní materiál, kámen

Kamenné obklady jsou k dispozici v mnohých provedení /

Kamenné obklady jsou k dispozici v mnohých provedení /

Velmi oblíbenou volbou jsou i kamenné obklady. Jak již samotný název napovídá, jedná se o bytové, ale taktéž exteriérové prvky, které jsou vytvořeny z přírodních zdrojů, tedy z kamenů nejrůznějších dekoračních provedení. V tomto případě se jedná o jakýsi tradiční styl, ve kterém vynikne jednoduchost, ve které je však opravdu spousta krásy!

Krbové obestavby

Pomocí interiérových obkladů můžete realizovat i krbové obestavby. V bezprostřední blízkosti krbu tak můžete zvolit líbivý styl, který ještě více podtrhne pohodu vaší domácnosti. Stylově vyhlížejí například cihlové obklady, rovněž se sem budou hodit obklady z báze kamenů, rozhodnutí je pouze na vašem vkusu a názoru, samozřejmě je dobré přihlédnout i k ostatním prvkům v místnosti! Vše by mělo ladit a doplňovat se.

Obklady fasády

Exteriérové obklady z kamene působí luxusním dojmem /

Exteriérové obklady z kamene působí luxusním dojmem /

Stejně jako vnitřní prostory, tak i venkovní prostory jakéhokoliv objektu můžete taktéž obložit. Požadavky na venkovní obklady jsou pravda trochu náročnější, je třeba totiž počítat i s mnohdy nepříznivými povětrnostními podmínkami. Exteriérové obklady tak musí odolávat větru, vodě, ostrému slunci, ale i námraze. Jsou vyrobeny nejčastěji z kombinace betonu a přírodního kamene.

Při výběru dekorací v podobě kamenných obkladů je třeba pohlížet v prvé řadě na kvalitu. Jedině ta zaručuje dlouhou životnost a maximální spokojenost majitele. Správnou volbou jsou jednoznačně obklady značky Stegu, ty vám proto vřele doporučujeme. Jedná se tak o tolik potřebné spojení kvalitního zpracování, nádherného designu a rozumné pořizovací ceny.

Obklady mohou být ideální volbou i pro váš projekt inovace, případně rekonstrukce bydlení. Budete-li ho realizovat, dejte jim zelenou, nezklamou vás, obklady vám bude závidět nejedna návštěva!