Nebaví vás pravidelná údržba trávníku? Říkáte si, že u této činnosti strávíte snad celou věčnost a nezbude vám již příliš času k jiným, třeba i příjemnějším aktivitám? Potom byste s tím měli zajisté něco udělat. Jednou možností je zaúkolovat druhé, další potom pořízení robotické sekačky Honda Miimo!

Dnešní doba nabídne spoustu řešení, o kterých jsme si ještě nedávno mohli nechat tak akorát zdát. Proč tedy nevyužít propracovanou techniku současnosti? Takovou, která nám usnadní práci a ušetří spoustu drahocenného času.

Honda Miimo je chytřejší, než byste očekávali

Honda Miimo zvládne práci za dva /

Honda Miimo zvládne práci za dva /

Automatická sekačka Honda Miimo disponuje propracovanou umělou inteligencí. Vždyť posuďte sami, bude se starat pravidelně o trávník vaší zahrady, neodjede ani otevřenou brankou, nikoho nezraní a v případě potřeby se po možných 90 minutách pracovní činnosti sama dojede do doku nabít.

Odborníci ze společnosti Honda staví na první místo bezpečnost. Robotická sekačka je podle toho i konstruovaná. Její nože jsou vsazeny tak, aby nemohly nikoho ohrozit, ale jsou dokonce i odolné proti poškození při případném nárazu do kamene. Pokud byste sekačku zvedli, automaticky se zastaví rotace. V případě, že by Honda Miimo narazila do dítěte nebo zvířete, opět zastaví.

Honda Miimo může pracovat za každého počasí, posečený mulč zůstává na trávníku. Je tak jemný, že to ničemu nevadí. Robotická sekačka je určena pro sečení nízkého trávníku, bude ho sekat pravidelně. Je-li trávník přerostlý, posečte ho nejprve klasickou sekačkou.

Vymezení pracovního prostoru

Trávník bude díky robotické sekačce vždy posečený /

Trávník bude díky robotické sekačce vždy posečený /

Určitě vás bude zajímat, jak je docíleno, aby vám sekačka nikam neodjela. Toto je ošetřeno speciálním drátkem, který je umístěn pod okrajem trávníku, pomyslně tak vymezuje pracovní prostor. Honda Miimo je před prvním úkonem naprogramována, i tak je zajištěna maximální efektivita sečení.

Robotická sekačka Honda Miimo představuje moderního pomocníka, o kterém se jednoznačně vyplatí popřemýšlet, podobné koupě nemůžete litovat! Navíc se může pochlubit i luxusním designem, sousedi vám budou závidět!