Studentský pokoj je místem, kde vaše dospívající děti tráví množství svého času. Nejedná se již dávno o dětský pokojíček, je tedy zřejmé, že jsou na místě zcela jiné nároky a preference.

Studentské pokoje mohou nabývat nejrůznějších podob, přece jen však ve svém základu obsahují více méně stejné prvky – zpravidla se jedná o postel, pracovní koutek a nábytek. Další záležitosti jsou potom již individuálního charakteru.

miestnosti_interierova_NEPO_STUDENTSKA_IZBAPři vybavování studentských pokojů by měla být hlavní pozornost kladena na kvalitu a komplexnost. Jinými slovy je vhodné pořídit kvalitní nábytek, který k sobě bude ladit. Díky velice bohatému sortimentu si na své může přijít naprosto každý – ať již se jedná o pokoj mladé slečny nebo pána.

Velký výběr studentských pokojů

Studentský pokoj můžete realizovat buď celkově, to znamená, že zakoupíte již většinu jeho prvků v jakémsi setu, nebo potom samostatně, kdy budete jednotlivé prvky pořizovat zvlášť. První řešení je obvykle sázkou na jistotu co do stylu a vyváženého designu, jedná se také zpravidla o levnější variantu, kterou upřednostňuje mnoho lidí.

Velký výběr studentských pokojů naleznete také v e-shopu na adrese hezkynabytek.cz. Zkuste sem zavítat a třeba se minimálně inspirovat, vyplatí se to!

Kvalitní jednolůžkové postele

Tipem za všechno mohou být pohodlné jednolůžkové postele. Ty by neměly chybět v žádném studentském pokoji. Pokud by se jednalo o větší místnost, nebude vám nic bránit ani v pořízení větších postelí – typicky dvoulůžek.

Do realizace studentských pokojů by již měly výraznou měrou promlouvat i dospívající děti. Je důležité, aby se v těchto místnostech cítily co nejpříjemněji. Vytvořte jim prostředí, které si oblíbí. Samozřejmě by se nemělo zapomínat ani na první pohled méně podstatné věci – nejrůznější doplňky, které dolaďují celkový styl pokoje.

Foto: hezkynabytek.cz