Zima přichází a s ní klesají teploty stále níž a níž. Letní přikrývka vám pomalu nestačí, ale vy stále spíte pod tou stejnou peřinou? Zůstáváte spát celý rok pod jednou a toutéž peřinou? Nemyslíte, že děláte chybu? Pojďme se podívat, pod čím bychom měli v zimě spát.

V dnešní době se v něčem vyznat není zrovna nejlehčí, a tak vám přicházíme na pomoc. S přicházející zimou byste měli vyměnit svoji přikrývku, problém je však v tom, že nevíte za jakou? Pak čtěte dál, my vám poradíme.

Dnes nebudeme vybírat podle toho, zdali chcete přikrývku pro jednoho, nebo francouzskou deku pro dva. Dnes se zaměříme na něco praktičtějšího, a to na hřejivost přikrývky.

chicathome.co.uk

Kvalitní peřiny na zimu

Z čeho vybírat?

Neřešte, že nemáte, kam druhou deku dát. Vždyť letní peřina je lehoučká, stačí ji složit a uložit do skříně či peřiňáku, kde moc místa nezaberou. Více místa zaberou teplejší peřiny, které byste s podzimem měli vytáhnout a které navíc budete mít venku skoro celý rok.

Vybírat si můžete z různých vláken s antibakteriální úpravou, stříbrem či s výtažky z aloe vera. Na trhu najdete i peřiny s přímým odvodem potu od těla a s rychlým odpařováním. A navíc bychom neměli zapomínat na klasické peří.

urbanloftonline

Přikrývky a přehozy na zimu

Peřina, povlečení a pokrývka

Na zimu volte i kvalitní povlečení a nebojte se ani přikrývek a přehozů, kterými se můžete přikrýt v případě, že vám bude zima i pod peřinou.

A v čem doma spíte vy?

dovemill.co.uk

Postel se zimní výbavou

Zdroj obrázků: chicathome.co.uk, urbanloftonline.com, dovemill.co.uk