I povlečení má svůj styl /

I povlečení má svůj styl /

Ložní povlečení, rovněž podléhá módním trendům. Některé vzory ložního prádla, jsou tak specifické, že vyniknout pouze tam, kde se postel nezastýlá. Když k tomu ještě doladíte přehozy, textilní polštáře a závěsy, získá vaše ložnice na dokonalosti. O kvalitním spánku, rozhoduje spousta detailů ve vaší ložnici. Nezanedbatelnou roli, hraje i kvalita povlečení, jelikož bývá několik hodin v kontaktu s naší pokožkou. Roční období rovněž ovlivňují trendy, v interiérovém designu ložnice. Ložní povlečení představuje poměrně velkou plochu, která dokáže změnit charakter prostoru. Není žádným tajemstvím, že nejlépe se odpočívá tam, kde jsme co nejvíce obklopeni přírodními prvky a materiály.

Květiny nemusí zdobit pouze zahradu

Vůbec nepochybíte, pokud sáhnete po květovaném ložním prádle. Pokud se váš partner, na tento nápad tváří kysele, klidně mu místo květů na jeho půlku dopřejte puntík nebo čtverečky. Kombinováním různých prvků ve zcela novém poměru, vznikne tak zvaně „Montage“. Je to styl, který přináší něco originálního, co zde ještě nebylo. Uzemnit a sjednotit barvy můžete jednobarevným přehozem a polštářkem.

Oživte svou ložnici pestrými barvami

Povlečení se musí líbit /

Povlečení se musí líbit /

Těch se vůbec bát nemusíte, ale měly by být v kontrastu s vaší osobností. Veselé barvy mohou i během pochmurného počasí dodat pozitivní náladu.

A co takhle Swarovský

Krystalky od Swarovského, je možné najít i v oblasti ložního prádla. Jeho krystalky se objevují v různých dekorech od drobných, romantických až po větší vzorky.

ZOO v ložnici

Pokud jste milovníkem zvířat, nabízí se široká škála ložního prádla s fascinujícím vyobrazením zvířat. Můžete sdílet své lože s levhartem, slonem, krokodýlem nebo žirafou.

Stále oblíbená klasika

Pokud si nepotrpíte na žádné extravagance a módní výstřely, stále oblibě se těší barva bílá, smetanová, béžová, rovněž žakarové dekory, damašek a jiné. Ty se těší velké oblibě už několik desítek let.