Rezidence Korunní nabídne luxus /

Rezidence Korunní nabídne luxus /

Bydlení v Praze se vyznačuje vskutku množstvím podob. Každý, ale opravdu každý, si zde může přijít na své. A jaké jsou hlavní důvody, proč se tolik lidí stěhuje do Prahy? Jednak zde mnohem snadněji naleznete pracovní uplatnění, máte všechno po ruce, ať již se jedná o zábavu, služby, ale například i zdravotnictví nebo odreagování se. V Praze je zkrátka blaze, pozitiv najdeme pochopitelně mnohem více. Řada lidí však neví, kde přesně v Praze by chtěli bydlet. Právě těm nerozhodným přinášíme další zajímavý tip, kterým je bydlení v pražských Vinohradech.

Na Vinohradech vyrostl nový projekt, kterým je rezidence Korunní. Byty rezidence Korunní vás jistě zaujmou, mají totiž co nabídnout. Jedná se o jakési spojení kosmopolity s mnohdy tolik chybějícím soukromím. Rozhodnete-li se pro bydlení v rezidenci Korunní na Vinohradech, stoprocentně neuděláte chybu. Vybrat si můžete jeden ze tří objektů, jde o Boulevard, Villa nebo Industrial. Luxusní byt tedy může přesně splňovat vaši představu a styl.

Určitě vás bude zajímat ceník bytů na Vinohradech. Pokud do něho nahlédnete, zjistíte, že nádherné bydlení se vším všudy vás nemusí nutně zruinovat!

Bydlení v Praze na Vinohradech vás dostane!

Praha Vinohrady je ideálním místem k bydlení /

Praha Vinohrady je ideálním místem k bydlení /

Bydlení v Praze na Vinohradech se vám bude líbit. Poskytne zvláštní kouzlo ve spojení s dostupností náměstí Míru, Vinohradských sadů a Riegerových či Havlíčkových sadů. Za nákupy se můžete vypravit do přilehlého Paláce Flora. Potěší i výborná dopravní dostupnost. V podstatě se nebojíme tvrdit, že toto místo přinese snadný přístup do jakékoliv jiné pražské části.

Vinohrady jsou oblíbenou lokalitou, rezidence Korunní tento fakt ještě více podtrhla, takže pokud se vám líbí, určitě do toho jděte, nebudete litovat! Budete zde spokojeni!