ID-10028338Trápí vás malý byt? Toužíte po ložnici s kvalitním spaním a zároveň byste rádi i obývací pokoj, kde můžete pohostit návštěvu? Mladé páry, jedinci, ale i dospělí, kteří shání nový byt za dobrou cenu a v dobré kvalitě, jsou často nuceni sáhnout po 1+kk nebo maličkatém 1+1. Kam ale v takovém bytě s postelí? Můžeme do 1+kk postavit vůbec postel, abychom mohli přijímat návštěvy?

Prvním krokem na cestě k úspěšnému, útulnému a účelnému vybavení interiéru malého bytu vždy byla, je a bude kreativita. Za prvé potřebujete nápad, za druhé jej stačí zrealizovat.

Vestavěná patra

Vestavěné patro poslouží při aplikaci dvojkombinaci gauč i postel. Postel umístíte na patro a pod patro pohovku s konferenčním stolkem. Problém je však v tom, že největší teplo se drží u stropu, a tak patra nevytváří nejlepší místo pro spánek. A navíc patro rozděluje byt na dvě nesouměrné poloviny, které nejsou dostatečně osvětlené.

Pokud však bydlíte v bytě s vysokými stropy, tak si můžete vestavěné patro dovolit, a to jako ideální řešení prostoru.

Pohovka nebo postel?

Pokud řešíte, zdali si pořídit postel či pohovku, nebo rozkládací gauč? Je možné v dnešní době sehnat pohodlnou rozkládací pohovku, která se vám stane ideální postelí. Podmínkou však je vybírat pečlivě a opatrně, abyste si nezničili záda.