Free-EMS-100PCS-Lot-Silicone-Cake-Mold-mould-Muffin-Cups-Ice-cube-tray-silicone-bear-cake

Děti vaši nápaditost určitě ocení

Nejen Vánoce jsou ideální příležitostí pro pečení. Snad každý ocení, když si může vychutnat bábovku nebo lahodné řezy při nedělním odpoledni nebo jednoduše při kafíčku. Máte doma vše potřebné, aby vaše snaha potěšit sebe a své blízké něčím sladkým, nepřišla vniveč? Správná hospodyňka musí mít v kuchyni věci, bez kterých se prostě neobejde.

Pečení je radost

Bábovky, buchty, koláče nebo řezy poskytují obrovský prostor vaší fantazie. Chutě a barevné kombinace udělají z obyčejné bábovky umělecké dílo. Formy ovlivní jejich tvar a vy tak můžete vykouzlit netradiční bábovku, kterou budou všichni milovat. Silikonové formy na bábovky se výborně udržují a navíc jsou k dostání v rozmanitých tvarech. Rovněž srnčí hřbety, formy na muffiny nebo koláče mohou udělat z obyčejné buchty roztomilého medvídka pro děti, srdce nebo hvězdu. Zakoupit můžete také formy určené přímo pro výrobu čokoládových lžiček nebo kávových zrn. Další velmi podstatnou pomůckou je váleček na těsto a šlehač. Dokážete si představit, jak špatně by se vám dělal sníh bez šlehače nebo závin bez válečku? Dlouhé a namáhavé šlehání pomocí metličky je už minulostí. Ruční šlehače zpracují těsto v malinkaté chviličce.

imagesCA2OVZMQ

Fantazii se meze nekladou

Pokud patříte k ženám, které svou kreativitu ukazují právě na buchtách nebo bábovkách, rozhodně by vám neměla chybět cukrářská zdobící tužka. Vykrajovátka a formičky oceníte zejména v období Vánoc. Na stole se tak můžete blýsknout krásnými sněhuláky, veselými stromečky nebo úchvatně zdobenými panáčky nebo srdíčky. Obyčejnou buchtu můžete ozvláštnit i při použití děrovacího nebo mřížkovacího válečku, stěrky vám pomohou k dokonalé polevě. Chybět by neměla ani váha, pečící fólie nebo alobal. Pusťte se do pečení se správnými pomůckami a uvidíte, že vás bude bavit více než kdykoli předtím.