Stavíte-li dům a chcete se co nejdříve nastěhovat, budete potřebovat dořešit několik věcí. Především jde o podlahy, omítky, ale také rozvody elektřiny, vody a topení. Právě topení bývá někdy opomíjené, nicméně v našich zeměpisných šířkách se bez něj neobejdete, možná si sami již nyní v říjnu přitápíte.

Krb zahřeje nejen na těle, ale i na duši /

Krb zahřeje nejen na těle, ale i na duši /

Nejprve je třeba se rozhodnout, jaký systém vytápění pro váš dům zvolíte. Pokud mohu radit, dejte přednost tomu, který vám umožní ušetřit nějakou tu korunu za palivo, je ekologický a ekonomický – topení tuhými palivy. Samozřejmě je tento systém konstrukčně poněkud náročnější, potřebujete topidlo, ve kterém dochází k samotnému spalování paliva, kouřovody a také kvalitní komínový systém pro odvod spalin. Nechce se vám jednotlivé části otopné soustavy shánět zvlášť? Krby-stavba.cz jsou pro vás ideálním místem, které vám nabídne komplexní sortiment všeho, co budete pro realizaci topení tuhými palivy potřebovat.

Krby-stavba.cz vám nabídnou teplovzdušné i teplovodní krbové vložky, stylové obestavby, krbová kamna v různých provedeních nebo stále populárnější biokrby. Pro napojení topidla do komínu využijete kouřovody a dále budete potřebovat také komín, který je nedílnou součástí vaší otopné soustavy.

Pro tuhá paliva je třeba zvolit vysoce odolné kouřovody i komín, nejčastější volbou jsou kouřovody z nerezové oceli, podobně jako nerezové komíny. Navštivte i vy internetový obchod Krby-stavba.cz, prohlédněte si krbové vložky a vyberte si tu pravou pro váš dům podle výkonu, rozměrů i designu. Široký sortiment vám poskytne možnost vybrat si topidlo od některého z tuzemských nebo zahraničních výrobců. Obestavba by měla ladit se stylem vašeho interiéru, máte na výběr z mnoha různých elegantních provedení. Chcete-li mít i vy doma praktický, funkční a navíc estetický zdroj tepla, navštivte Krby-stavba.cz a vyberte si.