216433-aged-big-ben-with-a-classic-london-bus-in-red

Londýn má mnoho krásných podob

Na světě je spoustu krásných míst a nutno říct, že i světové metropole mají hodně, co nabídnout. Oblíbené dekorace ať už v podobě obrazů nebo drobných předmětů zobrazující podobu nejpopulárnějších světových velkoměst, našly své místo již v řadě domovů. Máte i vy doma kousek světa?

Londýn, New York, Paříž…

Stěny můžete opatřit originálními tapetami v příjemných barvách, které jsou zdobeny názvy hlavních měst. Pokud se vám nechce tapetovat, pak si můžete vybrat z obrovského množství obrazů. Barevné vyobrazení sochy svobody, newyorských taxíků, nočního New Yorku, londýnského oka, metra, telefonních budek či doubledeckerů nebo legendární Eiffelovy věže, mostů v Paříži nebo útulných kavárniček úplně změní podobu doteď možná trochu nudného interiéru. Zřejmě ještě oblíbenější je verze černobílých obrazů, na kterých je barevně zvýrazněn pouze určitý prvek. Fototapety, které můžete mít přes celou stěnu, jakoby vám naskytly přímý pohled do těchto ohromujících metropolí.

imagesCACA000R

Samolepky také umí vykouzlit krásná místa v interiéru

Dekorace inspirované slavnými velkoměsty mohou být i menší velikosti a přesto vás potěší. Vlajky, plechové cedule, prostírání, povlečení, potahy, polštáře nebo hrníčky pomůžou dotvořit ten správný dojem. Možná máte doma děti, které by také něco z těchto velkoměst vlastnili. Kupte jim puzzle, kalendáře nebo designovou desku na pracovní stůl. Pozvěte kamarádky na kávu do Paříže, oběd do Londýna a večerní párty do New Yorku. Svět je otevřen dokořán.