Bydlení v Jinočanech se bude líbit /

Bydlení v Jinočanech se bude líbit /

Požadavky na současnou podobu bydlení jsou vskutku nejrůznější, liší se víceméně u každého z nás v jednotlivých detailech. Jedno je však obvykle společné. Je to touha po klidu, spokojenosti a vytvoření komfortního zázemí. Čím více nabídek, tím rozhodně lépe. Každý si potom snadněji vybere. Pokud je vašim snem krásné bydlení nedaleko Prahy, popřemýšlejte o nových bytech v Jinočanech!

Byty Jinočany patří mezi moderní developerské projekty, které se snaží vyjít vstříc případným zájemcům o moderní bydlení pokud možno ve všech stránkách. Přihlíží ke komplexnosti řešení, což lze chápat tak, že vám takové bydlení poskytne veškeré potřebné požadavky a služby. Jedná se o jakousi moderní residenci, kde si každý přijde na své. Samozřejmostí jsou aktuální trendy a styly bydlení, které jsou vhodně dokomponovány příjemným prostředím. Je zajištěno jak sportovní, tak i zábavné vyžití. Vaše volnočasové aktivity tedy rozhodně nezůstanou na bodu mrazu.

Propracovaná infrastruktura

Bytový komplex vypadá velmi dobře /

Bytový komplex vypadá velmi dobře /

Developerský projekt byty Jinočany nabízí v těchto chvílích ještě stále několik posledních možností k realizaci bydlení. Máte-li tedy zájem, určitě se podívejte, jak to momentálně vypadá. První část bytového souboru je tvořena nízkopodlažními domy s 36 byty. V budoucnu se plánuje i vila s 6 bytovými jednotkami.

Jinočany nabídnou kromě jiného velmi snadno dostupnost na jakékoliv místo hlavního města Prahy. Stanice metra Zličín je totiž vzdálena pouhé tři kilometry a bytového komplexu. I díky tomuto můžete o bydlení v Jinočanech uvažovat, pokud pracujete, nebo plánujete pracovat v Praze. Místo je ideální v podstatě pro všechny věkové skupiny, mladí si zde mohou vybudovat život podle svých přání, mají-li děti, tak i na ně není zapomenuto. Starší generace potom také toto poklidné místo uvítá, to především díky širokým službám situovaným přímo v areálu nebo bezprostřední blízkosti. Byty v Jinočanech představují moderní řešení zázemí, které bohužel není v dnešní době naprostou samozřejmostí!