BydleníVěděli jste, že každý osmý člověk v České republice žije sám? Možná ne, ale možná taky patříte mezi ně. Bydlet sám není žádná ostuda. Někdy to má i své nesporné výhody, kterým se život ve dvou a více lidech v žádném případě nemůže rovnat. Ono oboje má něco do sebe. Když člověk žije sám, určitě to neznamená, že by nějak strádal. Naopak. Žít single je pohodlné a příjemné. Samozřejmě žít s někým je nepochybně lepší, ale pokud si to situace žádá jinak, zkuste si svůj svobodný život co nejvíce zpříjemnit! Jak? Například věcmi, které jakožto singles zaručeně oceníte.

Nádobí, které se myje samo

Myslíte si, že jeden člověk v domácnosti žádné nádobí nezašpiní? Pak věřte, že ano. Není ho sice hromada, jež by přetékala z dřezu, ale právě pro jednoho člověka je mnohdy nezábavné po sobě ihned všechno umývat. Vás by bavilo běžet s každým hrníčkem pod tekoucí vodu? Určitě ne. Myčka by proto měla být nedílnou součástí každého single bydlícího člověka.

Jeden hrnec a jedna pánev bohatě stačí

BydleníSporák má doma každý. Ovšem pro jednoho je to zbytečný luxus. Ideálním pomocníkem svobodného bydlení je indukční varná plocha v mini provedení. O co se jedná? Nehledejte za tím nic jiného, než stále oblíbenější dvouplotýnkový vařič. Pro jednoho doslova akorát!

Trouba krčící se v koutě

Lidé bydlící sami rozhodně nepatří k milovníkům pečení. Klasická trouba je pro ně přežitkem, který ve většině případů ani nevyužijí. Jenže bez trouby to také nejde. Jak tuhle situaci vyřešit? Velice jednoduše! Na trhu jsou k dostání mikrovlnné trouby obsahující gril. Výborná pomocnice pro grilování i pečení, nemyslíte?

Když se kamarádi rozhodnou zdržet přes noc

BydleníPřátelé k životu patří. I lidé žijící sami mají přátelé, které k sobě zvou na návštěvu. Večerní posezení u dobrého pití dokáže zvednout náladu. Co ale dělat ve chvíli, kdy se zábava trochu protáhne a vaši kamarádi u vás budou chtít přespat? Nezoufejte, i pro tuto situaci existuje chytré řešení. Pořiďte si taburet, který během večera využijete k posezení a v noci jej vaši kamarádi jistě ocení jako příjemné a pohodlné spaní.