bydlení podle zvěrokruhuPřinášíme vám druhý díl bydlení podle horoskopu. Doufám, že se v některých bodech alespoň trochu najdete. Bydlení může mít mnoho podob. Někdo preferuje moderní design, jiný retro a nebo starožitnosti. Potřeby na bydlení se také různí věkem, počtem členů v rodině a mnoho jiných aspektů. Bydlení podle horoskopu je pouze stručné vodítko a pomůcka při volbě materiálů. Zbytek je čistě o dobrém pocitu, který by měl člověk ve svém bytě cítit.

 Rak

Raci lpí po rodinném životě, podle toho přizpůsobují i své bydlení. Raci disponují silnou citovou vazbou k věcem, které jim připomínají hezké okamžiky. Proto většina raků doma vystavuje suvenýry, které dostali od milovaných osob. Miluje prostory plné dekorací. Byt bude skutečně působit takovým tím teplem rodinného krbu. Inklinuje k přírodním materiálům, nejvíce je to snad dřevo. Vyhýbat se bude kovům. Miluje vůni růže a fialek.

Lev

Lvi milují luxus a převládají prvky všeho druhu. Od kamene, dřeva, kovu až po sklo. Potrpí si na zvláštnostech až extravaganci. Lvi promýšlejí sebemenší detaily. Co se týká barev, je nenáročný. Vystačí si s bílou, ale nenechte se mýlit. Je to proto, že s bílou barvou vynikne zbytek luxusu, kterým se lev obklopí. Nejvíce si lev potrpí na koupelnu. Vůně má rád těžké, pižmové.

Panna

Panny potřebují mít své útočiště, zázemí a klid. Inklinuje k přírodním materiálům a miluje ručně vyráběnou dekoraci a přehozy. Pořizuje si praktické a účelné věci. Panna potřebuje klid, soukromí a pocit intimity. Většinou v těchto domácnostech naleznete krb, který potřebují panny pro svůj odpočinek. Barvy volí podzimní a miluje vůni stromů.

Fotografie publikována se svolením Danilo Rizzuti Photography/ FreeDigitalPhotos.net