zvěrokruhPro někoho mohou horoskopy představovat nesmysl a pro jiné vodítko při rozhodování se v životě. Ať je to jak chce, v každém případě je pravda, že sto lidí a sto chutí. Ovšem přece jen panují určité odlišnosti mezi bytovým vybavením u vzdušných a vodních znamení. Pojďme společně nahlédnout na to, co se podle astrologů a bytových designérů hodí do bytu podle různých znamení.

Berani

Lidé ve znamení berana by neměli doma postrádat extravagantní prvky, které budou inspirovat ke všemu akčnímu. Libuje si na rudých barvách na stěnách i v doplňcích, zjemněné pastelovými odstíny. Z obrazů, jsou to zvlášť avantgardní motivy. Berani milují změny, proto by měl být nábytek a jeho sestava, velmi variabilní a přizpůsobivá. Bude nejspíš často stěhovat a měnit. Berani jsou milovníci luxusu a pohodlí. Nebude váhat investovat do kvalitní pohovky. Do útulného bydlení patří i příjemná vůně, beran miluje svěží mátu a citrus.

Býk

Býk dá přednost teplé, ale jasné barvě. Libovat si bude tam, kde uzří žlutou, hřejivou barvu. Preferuje pohodlí a vše musí působit útulně. Nejspíš dá přednost přírodnímu nábytku, který bude lahodit oku a bude i příjemný na dotek. Býk patří mezi gurmány, takže centrem jeho dění bude kuchyně. Na tu pak klade obzvlášť velký důraz. Nemá rád stísněnost, proto bude preferovat vzdušný, velký prostor. Býci mají rovněž velkou zálibu ve starožitnostech. Preferuje květinové vůně, které mu připomínají louky a prostranství.

Blíženec

Blíženci patří mezi relaxační typ a proto, v jeho bytě nesmí chybět odpočinkový koutek. Miluje velké prostory, plné polštářů, taburetů a pohovek. Potrpí si na novinky moderní doby. Blíženci mají rádi ve všem jasno. Proto svůj byt většinou dělí účelně na část odpočinkovou a část pracovní. Z barev volí žluté a meruňkové.

Fotografie publikována se svolením sattva Photography/ FreeDigitalPhotos.net