The-Growing-Popularity-of-Electronic-Bidet-Toilet-Seat

Bidet s elektronickým sedátkem vám zajistí dokonalý komfort

V koupelně naleznete všelico, ale stěžejní prvky jsou umyvadlo, vana nebo sprchovací kout a případně i záchod. Ač mají bidety celkem rozsáhlou historii, v českých koupelnách se zatím moc neujaly. V zahraničí je běžnou součástí koupelny, protože k dokonalé hygieně občas prostě nestačí jen umytí rukou. Nezapomínejte na důležitou funkcí bidetů a vyhraďte si pro něj místo. Svěží pocit a čistota vás může provázet po každém použití toalety či během parných a „upocených“ dní.

Žádný zápach, žádné zdravotní problémy

Pokud se rozhodnete opustit konzervativní stránku vnímání koupelen a pořídíte si bidet, určitě jej velmi brzy oceníte. U klasického bidetu si nejdříve budete muset zvyknout na jeho používání a nastavení vody, ale u bidetů opatřených elektronickým sedátkem si můžete vše nastavit. Obsahuje takové funkce jako režim mytí určený ženám, po stolici nebo režim sušení. Stačí jedno stisknutí tlačítka a teplota s tlakem okamžitě začnou fungovat podle vás. Umístění bidetu je pouze vaší záležitostí, ale nezapomínejte, že je potřeba umístit jej co nejblíže toalety. Vcelku chytrým řešením se rovněž jeví instalace bidetu přímo do záchodové mísy. Jedná se o tzv. přídavný bidet, díky kterému můžete začít s hygienou okamžitě bez jediného kroku navíc.

dib-1500-open_1

Bidet můžete mít přímo v záchodové míse

Omývání vodou je mnohem hygieničtější a zdravější než používání toaletního papíru. Navíc po umytí a osvěžení intimních partií se nemusíte potýkat se zápachem nebo oděrkami od papíru. Bidet je chytré řešení intimní hygieny. Dejte prostor bidetu a nechte se během dne hýčkat pocitem čistoty a svěžesti.